Успішно!

Літературна майстерність, творчопис і сторітелінг: у Луцьку відбудеться майстер-клас від Марії Титаренко

. 50 вправ із творчопису», розповість про особливості сторітелінгу та навчить основ творчого письма. 

Марія Титаренко — письменниця, есеїстка, журналістка та медіадослідниця — презентує у Луцьку книгу «Не музи, а м'язи. 50 вправ із творчопису», розповість про особливості сторітелінгу та навчить основ творчого письма. 

Майстер-клас відбудеться 25 червня о 17:00, у центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку (вул. Богдана Хмельницького, 26, 4 поверх). Організатори заходу — літературна платформа «Фронтера». Стратегічний партнер — платформа «Алгоритм дій».

Вхід — 200 гривень, реєстрація — за посиланням.

Марія є членкинею PEN Ukraine, засновницею Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ та доценткою Школи журналістики та комунікацій УКУ. Вона також була стипендіаткою програми імені Фулбрайта.

В межах майстер-класу відбудеться:

  • коротка презентація книги «Не музи, а м'язи», яка увійшла до списку Найкращих книжок 2023 року за версією ПЕН. Присутні дізнаються про 50 вправ із творчого письма, що допоможуть розвинути літературну майстерність;
  • теоретична частина, де Марія поділиться основами з  творчого письма та сторітелінгу;
  • практична частина, під час якої учасники зможуть застосувати отримані знання на практиці та отримати цінні поради від професіоналки.


 

Додати новий коментар