«Ляпіс 98» та Сергій Міхалок виступлять у Луцьку

16 Квітня 2019

Ортодоксальний оркестр родоначальників радикального шансону «Ляпіс 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок дадуть концерт у Луцьку.

«Кожен їхній концерт – це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу! «Ляпіси» актуальні завжди і всюди!», – написали організатори виступу.

13 червня в Луцьку оркестр «Ляпіс 98» і його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всем девчатам нравится», яке складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень.

Організатори концерту – Tikhonov Аgency – зауважили, що останнім часом почастішали випадки підробки квитків шахраями». Тому квитки на концерти радять купувати лише у офіційніх розповсюджувачів, які зазначені на Фейсбук-сторінці агенції і перераховані нижче:

каса #TikhonovAgency у барі «П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17),

каса кінотеатру «Multiplex» у РЦ «Промінь»,

а також на сайтах concert.ua, lutsk.karabas.com і kasa.in.ua.

Дата: 13 червня 2019, 19:00.
Місце: РЦ «Промінь».

Довідка за телефонами: (097) 37 68 593, (066) 555 79 86.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter