Корпоративний Jingle Bells: час бронювати найкращі місця

09 Жовтня 2019

Скоро – зима. Можливо навіть завтра (всі ж пам’ятають нещодавній сніг?). Скоро будемо зустрічати Новий рік, а це означає, що усі красиві та вигідні місця для святкування будуть заброньовані. Саме тому РЦ «Промінь» поділився підбіркою найкращих місць для ваших корпоративів.

Затишна квартира Моніки

Нещодавно відомий луцький заклад «Ring Café» порадував усіх фанатів серіалу «F.R.I.E.N.D.S» та відкрив справжню міні-копію квартири Моніки прямо на четвертому поверсі РЦ «Промінь». Місце дуже популярне.Сюди ходять посидіти у затишку, подивитися серіал в оригіналі, смачно поїсти і зробити оригінальні фотографії. Це місце – ідеальний варіант для святкування невеликою компанією до 15 чоловік.

Кімнату можна бронювати і складати попереднє замовлення за телефоном: 097 35 877 33. Або просто завітати в Ring Café на четвертому поверсі РЦ «Промінь» та звернутися до адміністратора закладу.

George’s Club – відпочинок на будь-який смак

Спускаємося на поверх нижче і потрапляємо на територію вічної радості, драйву і розваг. George’s Club уособлює собою якісний відпочинок. Тут три зали: більярд, боулінг на ресторан-караоке. Святкувати можна в кожному, або ж дати своїй компанії розважатися так, як їй до смаку.

Для активних найкраще підійде зона боулінгу, щоб поспівати і натанцюватися – відправляємося у ресторан-караоке, а для спокійних та зосереджених компаній наче створений зал для гри в більярд. Тут можна замовити VIP-кімнату зі столом для гри тільки для вашої компанії.

George’s Club пропонує смачну кухню та великий вибір напоїв, лояльні ціни і незабутню атмосферу ідеального свята.

Зал ресторану-караоке готовий вмістити до 100 гостей, він доступний для часткового або повного бронювання, виключно під власне свято.

Додаткові розважальні програми організовує арт-персонал закладу за індивідуальною домовленістю.

Для того, щоб дізнатися деталі телефонуйте: 050 490 77 14.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter