Кореспондент видання «Тиждень» у Луцьку розкаже все про фотографію у журналістиці

23 Липня 2019

До Літньої школи практичної журналістики у Луцьку завітає Стас Козлюк – кореспондент, фотокореспондент видання «Тиждень».

Стас розповість про роль фотографії у новинній журналістиці, йдеться у дописі на сторінці Школи у фейсбуці.

«В журналістиці десять років. Починав з регіональної радіостанції як місцевий кореспондент. Близько семи років тому почав роботу в журналі «Український тиждень» на посаді редактора нічної стрічки новин. Паралельно із цим, вдень, працював репортером для веб-сайту журналу: передавав новини та писав оперативні тексти. Врешті став кореспондентом відділу «Політика» та штатним фотографом.

Тематика текстів, які пишу впродовж останніх п'яти років, різна: реформа судів й прокуратури, судові репортажі, соціальна тематика, оперативні тексти про політику та дотичні до неї теми, готую розслідування, окремо спеціалізуюся на темах, пов’язаних з Євромайданом та українцями, ув’язненими в Росії з політичних мотивів.

Намагаюся регулярно шукати теми поза межами Києва, приблизно раз на місяць їжджу в регіони у відрядження.

У вільний від роботи час або граю в комп’ютерні ігри, або ж працюю для себе: фотографую, шукаю цікаві історії, над якими можна працювати кілька тижнів чи місяців. Влітку курую стажерів, які приходять до нас у видання. Продовжую пошук себе у професії», – розповів про себе Станіслав.

Щоб взяти участь у Школі зареєструйтеся за посиланням.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter