Концертна програма «Шампанські Очі» до 50-річчя Кузьми у Луцьку

22 Січня 2019

У пам'яті фанатів Кузьма ніколи не постарішає – залишиться 46-річним, як у день смерті. І не напише нових пісень... але його старі вірші та мелодії ще на багато десятиліть залишаться безперечними хітами.

Час плине, і шанувальники, друзі, рідні музиканта відзначають 50-річчя без іменинника. На честь цієї одночасно сумної та радісної події був задуманий проект «Skryabin.Simfo – симфонічна версія пісень Андрія Кузьменка», в Києві пройде прем'єра, а потім його підхоплять інші міста. Місце головного виконавця займуть солісти естрадно-симфонічного оркестру та легендарний диригент Микола Лисенко.

Безпрецедентна популярність гурту «Скрябін» ледь не обернулася розчаруванням для фанів після загибелі фронтмена. У лічені місяці з'явилися десятки триб'ют-колективів, які виконують дорогі серцю пісні... хто на що здатний. Благо, ці тексти відомі напам'ять мало не кожному українцю. Справжні друзі великого музиканта вирішили вшанувати його пам'ять так, щоб ювілейний концерт не перетворився на «черговий». Оскільки класика завжди актуальна, то вибір був очевидний: рок Андрія Кузьменка потрібно грати саме в симфонічному аранжуванні!

Інструментальне виконання скрябінських хітів додасть драматизму... і взагалі, хіба можна замінити голос Кузьми чиїмось іншим? А співати може кожен з присутніх на концерті: хоча серед композицій прозвучать і справжні раритети, все ж велика частина програми на слуху вже багато років.

Концертна програма «Шампанські Очі» запрошує слухача, який знає на пам'ять більшість текстів Андрія, зануритися в чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом відомого українського диригента Миколи Лисенка стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкій публіці цінителів по-справжньому сучасного мистецтва.

Організатор події: івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency».

Детальніше про подію – у Фейсбуці.

Дата: 7 лютого, 19:00.
Місце: Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Квитки можна придбати у касі #TikhonovAgency в барі «П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17) або на сайтах kasa.in.ua та concert.ua.

Довідка за номерами : 097 37 68 593, 066 555 79 86.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter