Колишній хуліган розповість лучанам, як став громадським активістом

25 Жовтня 2018

Активіст і волонтер Дмитро Груша розкаже луцькій молоді, чому потрібно працювати в громадському секторі.

Зустріч відбудеться в Молодіжному центрі Волині у вівторок, 30 жовтня. Почнеться дійство о 18:00 год.

Захід «Від хулігана до громадського діяча. Шлях Дмитра Груші» покликаний надихнути на позитивні зміни у житті. Активіст дасть корисні поради для тих, хто хоче влитися у громадський сектор. Учасники заходу почують більше про те, як знайти для себе моральних авторитетів та чому їхня присутність настільки важлива.

«В нашому житті завжди буде два типи людей. Перші − люди-лідери, авторитети для нас. Вони − харизматичні, можуть повести за собою компанію. Проте ці люди не знають, куди йдуть. Вони ведуть тебе до болота, самі є сліпими і тебе роблять сліпим. Другі – це ті, які не завжди нам пропонуватимуть комфортні умови, але вони приведуть тебе до місця, де тобі буде добре. Там ти зможеш реалізовуватись як особистість. Ти зможеш вести людей за собою у правильному напрямку», − стверджує Дмитро Груша.

Зустріч пройде у неформальній обстановці. Усі охочі зможуть поставити свої запитання.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Довідка. Дмитро Груша − волонтер ВОГО «МИ ПЛЮС», щасливий сім’янин, активний громадський діяч. Він займається соціальною роботою: організовує поїздки в Рожищенський притулок, санаторій «Дачний», Клеванський інтернат, будинки для престарілих. Окрім того, він є координатором великого проекту «Чужих дітей не буває», організатором параду мильних бульбашок та підтримує інші проекти.

4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter