Jazz bez у Луцьку закриють імпровізатори з Польщі

11 Грудня 2018

У рамках XVIII міжнародного джазового фестивалю «Jazz bez» у Луцьку молодий гурт із Польщі презентує імпровізаційну стилістику джазу.

Запалюватиме Aleksandra Kutrzepa Quartet у неділю, 16 грудня, з 19:00, у Волинському обласному театрі ляльок. Нагадаємо, фестиваль Jazz Bez відбуватиметься з 14 по 16 грудня з 19:00.

Засновниками та ідейними натхненниками гурту, утвореного в листопаді 2014 року, є подружжя – Олександра та Роберт Кутшепа.

Пізніше до команди приєдналися Бартломей Гарчинскі та Міхал Студнярек. Усі члени квартету активно музикують у різноманітних польських та міжнародних проектах. Крім того, музиканти займаються педагогічною роботою.

Репертуар групи – авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики. Довгий час команда працювала над пошуком власного оригінального звучання, безумовно, його знайшла і, таким чином, зайняла свою окрему нішу на джазовій сцені Польщі. Тепер квартет активно концертує і готує свій дебютний альбом.

Солістка-скрипалька Олександра Кутшепа закінчила аспірантуру Академії музики в Катовіце. Брала участь у різних національних та міжнародних курсах та музичних семінарах, розширюючи межі своєї майстерності та знань. Олександра Кутшепа – двічі фіналістка Novum Jazz Festival у Ломжі у 2015-2016 роках і фіналістка у відкритій категорії фестивалю Azoty Jazz Contest у Тарнові. Скрипалька задіяна у багатьох музичних проектах як сесійний музикант. Зараз вона створює власний музичний матеріал для Aleksandra Kutrzepa Quartet. Викладає в Коледжі джазу у Любліні.

Склад квартету:

Aleksandra Kutrzepa – скрипка
Bartłomiej Garczyński – електрогітара
Michał Studniarek – бас-гітара
Robert Kutrzepa – барабани

Засновники фестивалю: Польський інститут права та Дзиґа
Організатори фестивалю у Луцьку: ГО «Принцип», Луцький джаз-клуб
Фестиваль відбудеться за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, Music Norway, компанії Kromberg & Schubert.

Квитки на Jazz Bez у Луцьку можна придбати на сайті kasa.in.ua за посиланнями:

на 14 грудня
на 15 грудня
на 16 грудня

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter