Які теми піднімуть у лекційній зоні на Ecostrumfest

21 Серпня 2019

У суботу, 24 серпня, на екофестивалі #ecostrumfest, що пройде на площі перед РЦ «Промінь», у лекційній зоні для гостей свята приготували лекції на чотири не просто цікаві, а нагальні теми.

Фестиваль стартує о 12:00 зі всіма зонами: лекційна, розваги для дітей, арт-терапія для дорослих, екоярмарок, виставкова зона, перформанси, Dj та музичні виступи.

У лекційній зоні прочитають чотири лекції на різні теми екології та нагальних питань.

Перша лекція на важливу для лучан тему: «Сморід у Луцьку. Причини. Як з цим боротися» розпочнеться вже о 12:30. Проведе її «Ініціативна група #ЗаЧистеПовітря»: Володимир Редкач, Ірина Новосад, Михайло Верпучинський та Володимир Окладний.
Тема наступної лекції від кандидата педагогічних наук, експерта з питань інформатизації освіти, директора приватного закладу «ThinkGlobal» Артура Кочаряна (Київ), яка розпочнеться о 13:30 – «Свідоме виховання майбутнього покоління». До речі, першу таку школу вже цього року відкриють у Луцьку.

О 15:00 представниwz ГО «Україна без сміття» Євгенія Жилінська (Київ) розкриє важливу тему: «Сортування».

Темою останньої лекції, яка розпочнеться о 16:00, стане: «Zero waste. Прості звички, що змінюють світ» від Анастасії Мартиненко з Києва.

Двоє останніх лекторів на екоярмарку представлять магазини екотоварів «Nowaste_shop» та «Ozero.ua».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter