Як у «Промені» відсвяткують «ТатоFest»

13 Вересня 2019

У неділю, 15 вересня, на площі перед РЦ «Промінь» до Дня тата відбудеться «ТатоFest» – фестиваль супертат за підтримки Міжнародного центра батьківства Волині.

Однією з найяскравіших зон «ТатоFest» буде «Super Тато», де учасники (татусі) будуть перетягувати автомобіль. Цей конкурс викликає величезний фурор у дітей та дружин, адже не щодня побачиш, як твій тато тягне машину!

На фестивалі буде розташована дуже важлива зона – «Крута розмова». Цього разу вона буде у двох форматах: розмова тата з дитиною та розмова чоловіка з дружиною. Механіка проста, але дуже результативна: учасники сідають один навпроти одного та читають питання з листочка – дуже прості та банальні питання, які ми, чомусь, у буденному житі ніколи не задаємо один одному. Така розмова допоможе краще пізнати один одного та скріпити відносини.

Окрім того, на фестивалі на гостей чекатиме дитяча зона від ДРК «Смугастий носоріг» зі святковою фотозоною, сімейними розвагами від Долини Смугастого, творчими майстер-класами, цікавими сюрпризами та подарунками.

А ще на фесті будуть футбольні розваги від «Клубу Лева» для батьків та дітей, можна буде пограти у міні-гольф. Також тут можн6а буде отримати багато смачних та корисних подарунків від книгарні «Руніка», «Ідна» та сертифікати на розваги в РЦ «Промінь».

Вхід на фестиваль – вільний.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter