Як незабутньо відсвяткувати День студента: чотири ідеї від ТРЦ «ПортСity»

15 Листопада 2018

У Міжнародний день студентства, «гризуни науки» шукають, де б розважитися і як цікаво відзначити свято. Запальні вечірки, гучні гуляння чи щось незвичайне?

ТРЦ «ПортCity» пропонує чотири нестандартних варіанти святкування:

Похід у кіно з друзями

Що може бути кращим за похід у кіно дружньою компанією? Запашний поп-корн, зручні м'які крісла, 3D-окуляри, (до речі, нового формату) та нашуміла кінопрем'єра, зроблять святкування Дня студента незабутнім. Кінотеатр «PremierCity» зі спеціальними «студентськими» цінами, 35 грн. до 18:00 та 50 грн. після, чекає на вас.

Похід у боулінг-клуб

У боулінг-клубі можна поєднати активний відпочинок зі смачною їжею та напоями. Весело, активно, смачно, і підходить для великих та малих компаній. Боулінг-клуб «StrikeCity» зі спеціальним «студентським тарифами», 79 грн/година гри у боулінг, чекає на гостей з понеділка по п’ятницю.

Дискотека на роликах

Кличте одногрупників та вирушайте на ролердром! Драйвова дискотека на роликах з подарунками та фотозоною, справді, неординарний спосіб відсвяткувати День Студента. Ролердром «GeneratorCity» чекає на студентську дискотеку 17 листопада, о 19:00.

Похід на виставку

Вам набридли вечірки, тусовки та компанії, хочеться чогось цікавого та нового? День Студента – це нагода відвідати виставки, що діють в ТРЦ «ПортСity»:

►«Виставка рослин хижаків та жителів джунглів», 3-й поверх.
►«Виставка роботів», 2-й поверх.

Кожна з виставок – унікальна для Луцька, відбуваються вони вперше.

«Чекаємо на Вас, «гризуни науки»!», – написали організатори.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter