Успішно!

Хедлайнери фестивалю «Art Jazz 2019» – всесвітньо відомі музиканти

Цього року фестиваль, як один з наймасштабніших культурних заходів Волині, підготував особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу.

Наприкінці літа міжнародний фестиваль «Art Jazz 2019» традиційно стане гостинним місцем зустрічі митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах.

Цього року фестиваль, як один з наймасштабніших культурних заходів Волині, підготував особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу.

Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку подарує гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики від майстрів імпровізації з України, Польщі, Білорусі, Данії, Ізраїлю та США.

Хедлайнери фестивалю:

30 серпня – легендарний Рей Браун-молодший (Ray Brown Jr.). Рей народився в Нью-Йорку і виріс в Лос-Анджелесі. В домі його батьків – Елли Фітцджеральд (Ella Fitzgerald) та Рея Брауна-старшого (Ray Brown Sr.) – часто гостювали Луї Армстронг (Louis Armstrong), Френк Сінатра (Frank Sinatra) і Нат Кінг Коул (Nat King Cole).

31 серпняГрегорі Бойд (Gregory Boyd). Бойд наклав звук карибських барабанів на рок-музику і фанк Нового Орлеана. Так з'явився його унікальний впізнаваний стиль. Його музику називають сильною та душевною, а його унікальну манеру виконання – «карибським блюзом». Об'єднуючи фанк, соул, блюз і магічні стілпани, ця музика щоразу відкриває дедалі нові межі неосяжного джазу.

Музична подія відбуватиметься на території Луцького замку 30 і 31 серпня, початок – о 19:00.

Організатори: Луцький джазовий клуб та ГО «Принцип» за сприяння Луцької міської ради.

Підтримка фестивалю: джаз-клуб «Цитра», БФ «Співдружність-Волинь», СК «ПЗУ» та «Бодекс».

Ведуча фестивалю – Наталка Войтович.

Квитки можна придбати на сайті kasa.in.ua, за телефоном 097 0000 754 або в представництвах каси в місті Луцьку.

До дня фестивалю вартість вхідного квитка на один день – лише 100 гривень. В день фестивалю вхід – 150 гривень.

Організатори дбають над розвитком культурних смаків молоді, тому зробили вхід для дітей до 14 років безкоштовним! Також частину квитків безкоштовно передадуть для організацій ветеранів АТО.

Програма:

► 30 серпня

• 19:00-19:15 – початок фестивалю
• 19:20-20:20 – Nathan Williams & Lay D Funk (Польща-США)
• 20:30-21:30 – Natalia Lebedeva Trio feat Laura Marti -- "Waves"
• 21:40-22:40 – RAY BROWN JR 

► 31 серпня

• 19:00-19:40 – Minimal Groove Band 
• 19:50-20:30 – Vibe Trio 
• 20:40-21:30 – Konstantin Kolesnichenko QUARTET 
• 21:40-22:40 – Gregory Boyd 


 

Додати новий коментар