«Фронтера» для дорослих: два заходи із грифом «18+»

24 Вересня 2020

Цьогоріч фестивалю «Фронтера» з «мандрівного» фестивалю різними локаціями Луцька перейшов у формат стаціонарних (один день – одна локація), однак у п’ятницю та неділю завершальний захід таки відбуватимуться у іншому місці. Більше того, 2 та 3 жовтня на вечірню подію зможуть потрапити лише повнолітні.

Цьогоріч фестиваль «Фронтера» – один з небагатьох в Україні, який відбудеться переважно у офлайн, тобто «живому», режимі. Щоправда, кількість глядачів буде суттєво обмеженою, також передбачена попередня реєстрація й будуть дотримані усі рекомендації МОЗ щодо проведення культурних подій. Проте, організатори намагалися урізноманітнити програму, абио лучани знайшли захід, на який безумовно хотілося б піти.

Саме так з’явилася ідея двох зустрічей, на які запрошують лише повнолітніх.

Зокрема, у п’ятницю, 2 жовтня, в перший день фестивалю, у ГаРмИдЕр ангар-stage (вул. Залізнична, 9) відбудеться запальна поетична вечірка за участі Артема Полежаки та Дмитра Лазуткіна. Поезія авторів – іронічна, часом занадто відверта й «оголена» та «без цензури». Лучани вже мали нагоду чути Артема Полежаку зі сцени «Фронтери», а Дмитро Лазуткін виступить на фестивалі вперше.
Весною в Артема Полежаки вийшла книга «Люди у пошуках щастя» видавництва «Люта Справа», дещо з нового можна буде почути на віршопаті. Порадує ексклюзивом й Дмитро Лазуткін.


Суботній фестивальний день в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (вул. Карбишева, 1) закриватиме Андрій Любка з презентацію нового роману «МУР». Сам автор жартує, що від нього очікували великий філософський твір, а за період карантину він створив та видав «МУР» («Малий український роман»). Трішки жартів, еротики та відвертих розмов під маленькою палітуркою. Головний герой книги – молодий поет, який вирішив змінити стиль життя та одружитися. Почути історію написання книги та уривки в авторському читанні можна буде 3 жовтня.

Детальну програму організатори оприлюднять незабаром на своїх сторінках у соціальних мережах.

Зауважимо, що цьогоріч проєкт «Фронтера» відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Луцької міської ради, громадських діячів Романа Бондарука та Богдана Шиби, Генерального консульства Республіки Польща.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter