Джамала представить у Луцьку нову програму «10». ВІДЕО

12 Серпня 2019

Наприкінці осені у луцькому драмтеатрі мегапопулярна Джамала представить свою нову концертну програму.

Джамала святкує десятиріччя творчої діяльності

Україна любить Джамалу – і справа не в тому, що вона брала участь в «Євробаченні», гідно представила нашу країну на сцені міжнародного конкурсу і повернулася з перемогою. Це лише один з етапів її творчості, який ми запам'ятали завдяки пісні «1944». Народна артистка заслужила любов неймовірним голосом, щирістю та емоційністю, яким позаздрять більшість її колег по сцені. 22 листопада Джамала виступить у Драмтеатрі зі святковою програмою кращих за час її творчої діяльності пісень.

Що треба знати про Джамалу перед її виступом у Луцьку

Десять років на сцені: у 2009 році на міжнародному конкурсі «Нова хвиля» народилася нова музична зірка на ім'я Джамала. Її харизма, голос, сценічна майстерність і незаперечний талант вразили всіх. Здавалося, що їй однаково легко даються найрізноманітніші стилі музики: від українського фолку до класичного джазу. Прекрасна музика, дивовижний вокал Джамали і першокласне візуальне шоу – це лише мала частина того, що чекає фанатів співачки на її ювілейному концерті.

Відома співачка

Неможливо уявити сучасний український шоу-бізнес без Джамали. Вона була однією з перших, хто в пошуках натхнення звернувся до національних мотивів – естрадна класика в її творчості легко сплітається з фольклорними піснями. Народна артистка України та переможниця пісенного конкурсу «Євробачення» постійно на слуху у мільйонів українців, тож привітати її з десятирічним ювілеєм творчості збереться повний зал.

Нова програма

Щоб разом з шанувальниками відзначити десятиліття творчої діяльності, Джамала підготувала нову концертну програму. Всі кращі, знакові та улюблені пісні з усіх альбомів зібрали разом, аби розповісти історію прекрасної жінки про любов до музики: ліричну «Заплуталась», епічна «1944», життєстверджуюча «You're Made of Love» та багато інших хітів.

Дата: 22.11.2019 о 19:00

Місце: Драмтеатр ім. Т. Шевченка

Детальніше про подію можна дізнатися – у фейсбуці.

Квитки можна придбати:

• у касі «Tikhonov Agency» в барі «П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17);

• у касі кінотеатру «Multiplex» в РЦ «Промінь» (м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2);

• у касі драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 2);

а також на сайтах lutsk.karabas.com та kasa.in.ua.

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами агенції: +380 66 555 79 86, +380 97 376 85 93

Організатор події – івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency».

Інформаційні партнери події: Таблоїд Волині, Волинь Online, Волинські Новини, Волинська Правда, Конкурент, Район.Луцьк, Волинська Правда, Бізнес.Район, Перший, СіД FM, Лу Радіо, Наш Луцьк Life, ВолиньPost, NLL PROMO GROUP.

2

Читати ще

Коментарі

Луцке

Нікому тут не треба ця московська підстілка. Геть з Луцька

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter