Допрем'єрний безкоштовний показ фільму про Іловайськ у «PremierCity»

20 Серпня 2019

У п'ятницю, 23 серпня, відбудеться допремєрний показ драми «Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас"». Кінотеатр «PremierCity» запрошує на безкоштовний показ та спілкування з творчою групою фільму, в першу чергу, з учасниками АТО та волонтерами.

Сеанс розпочнеться о 18:30. Телефон для бронювання: 067 334 50 88

В основі сценарію лежить реальна історія командира штурмової групи добровольчого батальйону «Донбас» Тараса Костанчука, який виступив продюсером картини і зіграв у фільмі самого себе. Але головний герой картини – батальйон «Донбас». У фільмі йдеться також про загиблих в Іловайську реальних героїв – «Шульца», «Скіфа», «Франка», «Самольота», «Карата» та інших бійців. Крім Тараса Костанчука, в стрічці знімалися близько 50 добровольців батальйону «Донбас», які вийшли живими з Іловайського котла.

У серпні 2014 року українські військові, переважно, добровольчі батальйони, увійшли в невелике місто Іловайськ, стратегічне для визвольної операції, і взяли під контроль частину міста, однак, після заходу значної частини регулярних російських військ українські захисники опинилися в оточенні.

Тарас Костанчук, командир штурмової групи батальйону «Донбас» із позивним «Бішут» і його товариш «Квентін» (позивний змінено), отримали поранення і не можуть відступати з рештою батальйону. Змушені переховуватись, вони забігають до квартири 90-річної Петрівни. Хто може їх здати «кадирівцям» чи місцевим терористам? Що робити з кулею, яка застрягла в черепі у «Бішута»? Хто допоможе прорватися до своїх?

Воєнна драма режисера Івана Тимченка – це історія про війну і мир, військових і цивільних, захисників України і російську агресію.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter