До репертуару театру «Гармидер» повертається видовищна пластична вистава

27 Жовтня 2023

Пластична вистава незалежного театру «Гармидер» «ТРИПІЛЬСЬКІ ВИДІННЯ» повертається в оновленому акторському складі та оновленій версії. Створена для «Фестивалю Легенд» у Польщі постановка вперше була з успіхом презентована закордоном.

«Це яскрава історія, в якій оживає минуле. Символи загадкової трипільської культури набувають нової сили та сенсів. Зв'язок Чоловіка та Жінки вибухає пристрастю крізь тисячоліття. Ваше серце стукатиме у ритм барабанів, а дихання завмиратиме від ліричного українського танго. Подаруйте собі цю сакральну театральну мандрівку!»


Цією виставою театр «Гармидер» продовжує соціальні акції. Зокрема діє «підвішений квиток», коли будь-хто може зробити добру справу, придбавши квиток для того, хто потребує. Восени уже 25 осіб, а саме представники багатодітних родини та родин зниклих безвісти, студенти-режисери Коледжу культури і мистецтв, пенсіонери скористалися «підвішеним квитком» і відвідали вистави театру.

Квитки, в тому числі «підвішені», на найближчу виставу «ТРИПІЛЬСЬКІ ВИДІННЯ», покази якої відбудуться 28 і 29 жовтня о 18:00 у мистецькому просторі «АНГАР» (вул. Залізнична, 9), можна обрати за посиланням: https://linktr.ee/theatre.garmyder


Команда творців: сценарій та постановка — Руслана Порицька, режисура і пластика — Юлія Варченко, звукорежисер — Ігор Михалевич. Актори: Катерина Кот, Вадим Хаїнський, Павло Порицький, Ірина Силюк, Дмитро Масленніков, Анна Співачук, Анна Долгая, Катерина Горобець, Оксана Бречко, Віталій Шебеда, Юрій Ляшук. Світлорежисер: Дмитро Новосад. Звук та мультимедія: Дарина Громик.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter