​До Луцька приїздить нетиповий репер з презентацією нового кліпу

07 Липня 2019

Михайло Невідомський – відомий в Україні своїми авторськими піснями, однак саме він поклав на музику й чимало творів наших класиків. Хлопець переконаний, що їхня творчість – це більше ніж реп: за допомогою такого музичного стилю вони пропагують духовний та моральний розвиток серед молоді. Цікаво, що окремим проектом гурту став «Реп до ЗНО». Тепер, запевняє Михайло, учні охочіше та вдумливіше вчать вірші класиків української літератури.

Зустрітися з музикантом можна буде 10 липня у Молодіжному центрі YouthСфера,що в Луцьку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХВИЛИНКА СЛАВИ: РЕПЕР, ЯКИЙ ХОЧЕ ПОТРАПИТИ НА «БАНДЕРШТАТ»

Михайло Невідомський – митець з складною життєвою долею, та пропри все він продовжує створювати цікаві проекти, які вражають українців. Зокрема, разом з Юлією Шатило він створив гурт «Апокриф», який виконує поезії українських класиків у стилі реп. Тож часто школярі, готуючись до ЗНО, слухають саме ці композиції, а не читають оригінали.

Чоловік й сам пише тексти та шукав людей, які готові допомогти у створенні кліпу. Відгукнулася лучанка, Юлія Яковлюк. Вона розповіла, що вірші Михайла її зачепили глибиною, адже це «боляча поезія, з надривом». Тож вона долучила оператора та режисера Олександра Слободу й вийшла спільна робота.

Кліп на текст Невідомського «Остання надія» знімали у Львові та Луцьку. У тексті йдеться про доволі складні соціальні проблеми, як виїзд молоді за кордон та вживання наркотиків. Проте автор наголошує на тому, що завжди є надія.

Презентуватимуть роботу та розкажуть про творчий процес 10 липня о 18.00 годині у молодіжному центрі YouthСфера (Винниченка 67/601).

Вхід для охочих познайомитися з автором та послухати його вірші – вільний.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter