До Луцька приїде унікальний тернопільський гурт Tik Tu. ВІДЕО

29 Вересня 2020

Вже 2-4 жовтня у Луцьку відбудеться ІІІ Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера». Закриватимуть свято літератури музичним концертом.

Організатори «Фронтери» щороку експериментують з форматами й темами, однак, у зв’язку з пандемією, цьогоріч кількість гостей обмежена. Власне, тому й музична програма – це лише один виступ, яким і закриватимуть фестиваль.

Організатори вирішили обрати дуже атмосферний тернопільський гурт Tik Tu – тріо мультиінструменталістів, які за свою недовгу кар'єру вже встигли «запалити» на музичних, літературних та кінофестивалях та мають чимало прихильників в різних куточках України.

Їхня музика – поєднання синт-попу, інді-попу, електроніки, мотиви дабу і народної музики із колоритними українськими, литовськими та англійськими текстами.

Концерт відбудеться у неділю, 4 жовтня о 20:00 у «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9). Вартість входу – 150 гривень.

До слова – це єдина платна подія в рамках фестивалю. Для того, аби потрапити на концерт обов’язкова попередня реєстрація за посиланням. Кількість місць обмежена, а захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter