«Дикун forever» повертається до Луцька

20 Лютого 2019

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever» – це моноспектакль, в якому намагаються примиритися два всесвіти, два простори – Чоловік та Жінка.

Глядач, сміючись від початку до завершення вистави, під завісу виявляє, що легко відповів для себе на запитання: «Як змиритися та ужитися зі своєю другою половинкою?». Не дарма «Дикун» настільки відомий та популярний у всьому світі! А в Нью-Йорку 18 липня оголошений Днем печерної людини, а 44-а вулиця перейменована в «Дорогу печерної людини».

П’єса була написана американським сімейним психологом, а за сумісництвом – актором Робом Беккером. Прем’єра відбулась на Бродвеї 26 березня 1995 року, і з тих пір не сходить зі сцен по всьому світі, та навіть занесена до Книги театральних рекордів як найбільш довгограюче one-man show.

Ця вистава у жанрі стендап – веселий монолог актора про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор висвітлює абсурдність взаємних претензій, спорів та конфліктів, які до болі знайомі усім, хто намагається «ужитися» в сімейному житті.

Завдяки унікальній манері гри та яскравій особистості кожного з акторів, кожна вистава – різна, адже аристи додають до всесвітньо відомій ролі свій власний шарм, а також діляться із глядачами досвідом спілкування із протилежною статтю.

Дата : 22 лютого 2019, 19:00.

Місце : Палац культури міста Луцька (вулиця Богдана Хмельницького, 1).

Тривалість вистави – понад 2 години.

Вікова рекомендація – 16+.

Детальніше про подію – у Фейсбуці.

Квитки можна придбати :
у касі #TikhonovAgency у барі «П'ятниця» (м. Луцьк, проспект Волі, 17);

у касі Драмтеатру (м. Луцьк, Театральний майдан, 1), телефон: (0332) 72 54 60;

на сайті kasa.in.ua.

Довідки за телефонами: +380 66 555 79 86, +380 97 376 85 93.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter