День закоханих з ТРЦ «ПортCity»

29 Січня 2019

Дивуйте своїх коханих разом з «ПортCity»: у торгово-розважальному комплексі точно знають, як зробити День святого Валентина особливим.

9-10 лютого у ТРЦ «ПортCity» відбудеться handmade-ярмарок до Дня закоханих.

«Ми створюємо для Вас можливість купити коханій людині ексклюзивний подарунок. Скажіть «Ні!» банальності. Незабутні приємні емоції коханої людини від подарунку – того варті. Говоріть мовою кохання правильно!», – закликали організатори.

Також 10 лютого з 14:00 до 17:00 приходьте на перший поверх ТРЦ «ПортCity» та запишіть у оператора освідчення своїй коханій людині.

«Нам подобається робити людей щасливими, тому за три найоригінальніші освідчення ми даруємо романтичну вечерю на двох!», – поділились у «ПортCity».

14 лютого, у День святого Валентина, о 16:00 зі сцени та на всіх екранах і сторінках ТРЦ «ПортCity» відбудеться трансляція освідчень, крім того на Вас чекають майстер-класи з виготовлення валентинок, святкова фотозона та найромантичніші подарунки.

«Ми впевнені, що ви отримаєте задоволення від процесу вибору цікавих подарунків, запису освідчення та результату Ваших старань до Дня закоханих, адже ТРЦ «ПортCity» подбає про це!», – запевнили організатори.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter