День відкритих дверей у приватній загальноосвітній школі ThinkGlobal. ФОТО

11 Квітня 2019

Вже з вересня 2019 року вперше у Луцьку розпочне свою роботу приватна загальноосвітня школа ThinkGlobal. Зауважимо, що ця мережа нараховує близько 25 шкіл по всій країні.

Вже у неділю, 14 квітня, о 15:00 розпочнеться День відкритих дверей: батьки зможуть поспілкуватись з директором мережі ThinkGlobal Артуром Кочаряном, а також з очільниками школи у Луцьку – Назаром Михалюком та Лілією Данилюк.

Місце зустрічі: конференц-зал бізнес-центру «Директорія». Тривалість – 1,5 години.

На зустрічі обговорять деяки проблеми шкільної освіти, підхід ThinkGlobal до освіти та навчальних програм для дітей, а також розкажуть про можливості вступу до ThinkGlobal.

Реєстрація на подію обов’язкова за посиланням. Деталі за телефоном: 099 732 00 19.

Основна місія школи полягає у прагненні зробити свій внесок у зростання покоління нової української інтелектуальної еліти, потужних людей з новим мисленням та спроможністю впливати на своє довкілля, країну та глобальний світ. Це люди масштабного мислення, які створюють або впроваждують нові сенси та нові правила гри у бізнесі, науці, технологіях, соціальній сфері чи урядуванні. Школа ставить перед собою задачу навчити студентів забезпечувати собі гідний рівень достатку та якості життя.

Дата: 14 квітня, 15:00.

Місце зустрічі: конференц-зал бізнес-центру «Директорія». Тривалість – 1,5 години.

Зауважимо, що школа має ліцензію на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).


Ліцензія

Розпорядження № 1293 від 18.10.2017 виконавчого органу Київської міської ради про видачу ліцензії ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ "СІНКГЛОБАЛ" на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).


Розпорядження №1512 від 21 серпня 2018 року виконавчого органу Київської міської ради про видачі ліцензії Приватному закладу освіти "СІНКГЛОБАЛ КЕЙ ЕЙЧ" на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти). Статут.

Відповідно до закону № 835-VIII від 26.11.2015 з 1 січня 2017 р. скасована паперова форма ліцензій.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter