Британська Рада в Україні запрошує лучан приєднатися до Марафону Активних Громадян

11 Жовтня 2018

Протягом трьох днів 19 – 21 жовтня 2018 у Бібліотеці ім. Олени Пчілки (вул. Шопена 11) пройде базовий тренінг програми «Активні громадяни», під час якого відбудуться:

Тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів.

Поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді.

Проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад.

Обміни і контакти, які надають можливість учасникам продемонструвати свої досягнення, поділитися досвідом і встановити мережі та партнерство як в Україні так і за кордоном.

Учасники тренінгу готові:

зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ініціативи;

отримати можливість здобути фінансування на свій соціальний проект.

Взяти участь можна заповнивши електронну форму.


За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (066) 526 1631 - Юля

Організаторами заходу є Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради і ГО «Молодіжна платформа» у партнерстві з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter