«Брендам потрібні медіа»: лучан кличуть на четвертий West Media Forum

06 Листопада 2019

У Луцьку вчетверте відбудеться West Media Forum: цьогоріч організатори вирішили зробити подію міжгалузевою та запросити не лише журналістів, а й маркетологів, піарників та підприємців.

Подія відбудеться 29 листопада. Початок реєстрації учасників – о 13:00, інформує сайт «Бізнес.Район».

Тему форуму – «Брендам потрібні медіа» – обрали, зважаючи на сучасні виклики та потреби регіонального ринку реклами. Так, запрошені спікери поділяться досвідом написання нативної реклами, розкажуть про світові тренди й пояснять, як можна «виміряти» ефективність того чи іншого матеріалу. Також ітиметься про стандарти реклами, «підводні камені» та законодавство.

Під час події проведуть три панельні дискусії із залученням спеціалістів з різних регіонів України. Зокрема, керівниця нативних проєктів видання «Liga.net» Катерина Венжик, заступник директора з продажів інтернет-холдингу «Українська правда» Андрій Швайка, маркетинг-директорка FinTech-журнала «PaySpace Magazine» Тетяна Кулькова та інші.

Питання якісної реклами у медіа – дуже актуальне як для журналістів, так і власників бізнесу. Важливо не лише «продати» продукт бренду, а й завоювати лояльність клієнтів. Саме тому так багато компаній зараз акцентують увагу на людях, команді та соціальних проектах, а не лише на товарі чи послузі.

Зрозуміло, що сформувати позитивну репутацію можна, заручившися підтримкою медіа, однак доволі часто складно обрати канал та формат, аби реклама була ефективною та спрямована саме на потрібну цільову аудиторію.

Для ЗМІ наболілою є тема монетизації, тож зараз усі шукають нові підходи до рекламодавців, відповідно – й нові форми подачі інформації.

Саме про це йтиметься під час четвертого West Media Forum, який відбудеться 29 листопада в «Адреналін Cіті». Організатор заходу – видання «Бізнес.Район», генеральні партнери – «СІД медіа груп» та PMBA Бізнес-Академія.

West Media Forum – це не лише можливість отримати нові знання, а й комунікаційний майданчик, де можна познайомитися з майбутніми партнерами.

Вхід на подію вільний за умов попередньої реєстрації. Здійснити її можна на сайті West Media Forum.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter