Бізнес-тренерка, телеведуча, поліглот, британець: у Луцьку вдруге відбудеться наймасштабніша на Волині практична конференція для викладачів іноземних мов

31 Жовтня 2019

Сімейний клуб англійської мови «Мандарин», що знаходиться у розважальному центрі «Промінь», та мовна школа Юлії Яковлюк організовують грандіозну подію року для тих, хто викладає іноземні мови.

На конференції організатори зібрали топ-зірок зі всієї України та навіть гостя з Великобританії. Конференція відбуватиметься українською мовою, тож буде актуальна репетиторам, вчителям та власникам мовних шкіл і викладачам.

Серед запрошених спікерів: бізнес-тренерка та авторка книги-бестселера Людмила Калабуха, телеведуча з Києва Аліна Солодка-Доля, поліглот Іван Бобров, TESOL-тренерка Євгенія Татарова, засновниця тренінгового центру СУТО Тетяна Ухіна та викладач-британець Ендрю Сендфорд.

Чи задумувалися ви про те, як важливо викладачеві розвивати власний бренд? Можливо ви плануєте розпочати вести власний блог чи шукаєте формулу продуктивності? Як підняти ціни на свої послуги? Дати чи не дати знижку учневі? Як навчати топів? Як зробити wow-уроки, щоб учні ставали в чергу на заняття до вас?

Якщо так – тоді друга практична конференція для викладачів Language Booster саме для вас.

Тема конференції – «Бренд та гроші викладача». 9 листопада – «жива» участь у Луцьку або онлайн.

Реєстрація, детальна програма та квитки – за посиланням.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter