«Бандерштат» потрапив до нового кліпу гурту «KARNA». ВІДЕО

14 Березня 2019

14 березня гурт «KARNA» презентував нове відео на пісню «Вітролом» з альбому «Гуцулметал» (2017). Це третя робота творчого тандему з режисером Віктором Скуратовським, який в якості кліпмейкера працював із гуртом «Друга Ріка», Асією Ахат, Без Обмежень. Зйомки відбулися у 2018 році. Серед локацій були фестивалі «Faine Misto», «Бандерштат» та передмістя Києва.

Своїми враженнями про зйомки кліпу та ідею поділилися Влад Ярун та Олексій Шманьов.

Влад Ярун (засновник гурту, гітарист):

«Ми хотіли, щоб сюжет був максимально простий і не закручений, щоб у цьому відео були атрибути рок-культури і лишився наш етнічний, національний колорит. Все так само, як у музиці KARNA

Меседж пісні, так само як і «Party на Прикарпатті», тільки іншими словами та картинками. Це друга пісня про нас усіх – людей контркультури. Людей, яких качають метал-ноти, і які готові перевернути все до гори дном заради своєї музики, ідеї та життевого концепту!»

Олексій Шманьов (вокаліст):

«Зйомки з Віктором Скуратовським – це завжди особливий процес, якого чекаєш, як справжнього свята! Кожен раз самовдосконалення і професіоналізм! Цього разу перша локація це був фест Файне місто, де ми буквально задовбали людей «Вітроломом», який грали разів з десять.

На зйомках інших локацій, які відбулися вже значно пізніше, восени, мені дуже сподобалася лісова. Коли ми туди приїхали, я був шокований красою! То була справді казкова галявина. Там можна було б знімати «Володар кілець»!

Запам‘яталося ще те, що під вітродуєм було дуже холодно і реально здувало з ніг! Листя, яке било по обличчю, а коли співав – потрапляло й до роту! І Володя – наш звукорежисер, – який бігав і мішками збирав то листя! 10-20-30 мішків! І то все сипало і дуло на нас!

Під час самих зйомок стало зрозуміло - це буде неймовірно крута робота, якою можна буде пишатися!».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter