Секрети луцької візажистки: чим корисний тонік для обличчя

21 Листопада 2020

Сьогодні візажистка та майстриня гриму Ольга Схаб розповість про користь тоніка для обличчя та секрети його використання. Нагадаємо, минулого разу читачки «Таблоїда Волині» дізналися, як кореянкам вдається зберігати красу та молодість шкіри на довгі роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕКРЕТИ ЛУЦЬКОЇ ВІЗАЖИСТКИ: ПРОДУКТИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ УПОВІЛЬНИТИ ПРОЦЕС СТАРІННЯ ШКІРИ

***

Здавалося б, всі в курсі, що таке тонік для обличчя. Прозора або напівпрозора рідина, в якій розчинені активні компоненти для зволоження, освіження та очищення шкіри. Іноді розчин має відтінок: рожевий відтінок вказує на заспокійливу дію, блакитний – на освіжаючі властивості, зелений – на здатність покращувати стан проблемної шкіри.

Навіщо потрібен тонік?

– Навіть найякісніший засіб для очищення – молочко або міцелярна вода – залишає хоча б соту частину забруднення. Тонік видаляє і залишки засобів для вмивання або демакіяжу.

– Водопровідна вода та агресивні компоненти косметичних засобів порушують рН-баланс, тонік для обличчя його відновлює. Це оберігає шкіру від сухості та передчасного старіння.

– Склад тоніка пом'якшує верхній шар шкіри, і вона краще вбирає активні компоненти з кремів і сироваток. Так підвищується ефективність наступних етапів догляду.

– Освіжає шкіру. Очищати обличчя необхідно вранці та ввечері. Але іноді після сну можна обмежитися тоніком для обличчя. Відповідна формула допоможе розібратися із запаленнями, розширеними порами та тьмяністю. Іноді дівчата плутають тонік з міцелярною водою. Міцелярна вода впорається з будь-якими забрудненнями та декоративною косметикою, а тонік для обличчя – ні. У б'юті-наборі має бути два окремих засоби для демакіяжу і тонізації.

Як обрати тонік для різного типу шкіри?

Для сухої шкіри. Обирайте тоніки з потужними зволожуючими компонентами, такими як гліцерин, гіалуронова кислота, амінокислоти, сік або екстракт алое. Застосовуйте засіб двічі на день або частіше, особливо якщо більшу частину дня проводите в приміщенні з кондиціонером або центральним опаленням.

Для чутливої шкіри. Примхливу шкіру не подразнюватимуть засоби з делікатною дією і м’якою текстурою, іноді злегка маслянистою. При виборі тоніка зверніть увагу на склад. Там мають бути компоненти із заспокійливою дією, наприклад, екстракти ромашки, волошки або троянди. Небажані речовини парабени, парфумерні аромати, барвники.

Для жирної шкіри. Якщо вам докучають жирний блиск і надлишки себума, через які макіяж тримається максимум годину, підійде тонік з себорегулюючою і матуючою дією. Цей ефект забезпечує зокрема цинк. Для жирної шкіри також підходять засоби зі зволожуючими інгредієнтами, адже часто така шкіра, як не дивно, страждає від зневоднення.

Для проблемної шкіри. Такий тип шкіри страждає від чорних цяток, висипання, запалення, надлишкового вироблення шкірного сала. Тримати ситуацію під контролем допоможуть тоніки з в’яжучими та відлущуючими компонентами (саліцилова кислота, цинк, масло чайного дерева).

Для нормальної шкіри. Все, що може дати тонік щасливим власникам безпроблемної шкіри – очищення, підтримку оптимального рівня вологи, пом’якшення, підживлення мінералами та мікроелементами. Всі ці потреби задовольнить тонік на основі води з термальних джерел.

Для комбінованої шкіри. Якщо у вас суха шкіра в області щік і жирна в районі лоба, носа та підборіддя, спробуйте застосовувати відразу два тоніка за один сеанс. Зволожуючий наносите на сухі ділянки, матуючий і себорегулюючий - на Т-зону. Це називається мультитонізування, тобто використання двох засобів однієї категорії одночасно.

Для шкіри з віковими змінами. Основні запити для такої шкіри – ліфтинг, підвищення пружності та щільності. Цьому сприяють тоніки з гіалуронової та гліколевої кислотами, плюс спеціальний масаж в процесі нанесення. Зверніть увагу на засоби з великим вмістом антиоксидантів (вітаміни С і Е), особливо якщо живете в мегаполісі, часто відчуваєте стрес і мало спите. Антиоксиданти в складі тоніка допоможуть боротися з негативним впливом навколишнього середовища і призупинять розвиток зовнішніх ознак старіння шкіри.

Як використовувати тонік?

1. Двічі на день, вранці та ввечері. Можна частіше, наприклад, у спеку або якщо проводите багато часу в приміщенні з сухим, кондиціонованим повітрям. Або після маски, щоб видалити її залишки.

2. Наносьте тонік для обличчя ватним диском після зняття макіяжу і вмивання. Рухайтеся за масажними лініями й без натискання.

3. Не забувайте про шию і зону декольте: тонік можна і потрібно використовувати в цій області. А ось зону навколо очей зазвичай не тонізують.

4. Чи потрібно змивати тонік для обличчя? Ні. Він послужить провідником для активних компонентів кремів і сироваток.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter