Знайомство з учасниками 30-ти денного курсу «Мій проект за 30 днів». Наталія Зелінська

01 Листопада 2018

Наталія Зелінська – учасниця курсу «Мій проект за 30 днів».

На сьогодні я розвиваю міжнародний проект у велнес індустрії компанії «Rain International». Це мережева компанія, яка представила світу унікальний смарт продукт «Rain». Це функціональне харчування: смузі з насіння, яке допомагає відновитися організму на найбільш глибокому, клітинному рівні!

Чому саме я обрала мережевий маркетинг? Як на мене – це бізнес майбутнього! Маючи унікальний продукт, довіру до компанії та найсучасніший маркетинговий бізнес-план, компанія Rain International стала для мене платформою для досягнення можливостей, а також індивідуального особистісного росту.Про цей 30-ти денний курс я дізналася від мої подруги і партнера по бізнесу Юлії Захаркевич, яка нещодавно брала участь в проекті «Пігмаліон 3Д». Я сподіваюся, що курс допоможе сформувати в мені навики справжнього сильного лідера! Від даного курсу очікую нових бізнес-навиків, нових знайомств та постановки цілей для себе і своєї команди.


Після завершення курсу прагну розшити свої горизонти! Стати впевненим лідером з чіткими цілями. Збільшити партнерську та клієнтську базу, навчитись організовувати свій час, щоб бути максимально ефективною. На сьогоднішній день для мене важливі такого роду курси та навчання, оскільки МЛМ бізнес вимагає виходу із зони комфорту і постійного особистісного росту. Адже RAIN – це можливість самому вибудувати свою гру, залучивши в неї близьких по духу.

Замовити продукцію можна за телефоном 0990035505 або через сайт.

Також хочемо нагадати, що взяти участь у 30-ти денному курсі «Мій проект за 30 днів» можна дуже просто ЛИШЕ ЗАРЕЄСТРУВАВШИСЬ.

Цей курс буде також і в ОНЛАЙН. Платформа – закрита група у ФБ. У вас буде чудова змога переглянути та опрацювати МК в зручний для вас час в записі.

Це також стосується учасників «живих зустрічей». В силу обставин, коли у вас не буде можливості відвідувати зустрічі – запис МК у закритій групі ФБ – чудовий бонус!

Персональні коуч-сесії – будуть відповідно до пакету участі.

Пакети участі та їхня вартість:

«Живі» (off-line) учасники: «живі» зустрічі, нетворкінг, генерація ідей, «мозкові центри», робота із запрошеними експертами, персональний коучінг та додаткові файли - 3 300 грн;

On line учасники з коуч-сесіями та додатковими файлами – 2 300 грн;

On line учасники (без коучінгу), лише МК та додаткові файли – 1 300 грн.

Реєстрація обов’язкова!

Залишились запитання? Деталі за тел.: +38 050 18 222 18 (Viber)

Кількість місць ОБМЕЖЕНА.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter