Зірка бойовиків 80-90-х одружився з молодшою на 38 років фітнес-тренеркою. ФОТО

21 Липня 2023

Американський актор, зірка бойовиків 80-90-х Дольф Лундгрен одружився зі своєю дівчиною, норвезькою фітнес-інструкторкою Еммою Крокдал.

Кохана молодша від свого знаменитого чоловіка на 38 років, передає ТСН.

Як передає видання People, 65-річний Лундгрен і 27-річна Крокдал влаштували романтичну церемонію на власній віллі у Греції, на острові Міконос.

«Ми вирішили відсвяткувати наше кохання, одружившись на нашій віллі на Міконосі з родиною та кількома близькими друзями. Через Covid та довгий шлях складних медичних процедур нам багато разів доводилося відсувати наші плани на шлюб», – прокоментував Лундгрен, пише People.


Зазначають, що Дольф Лундгрен та Емма Крокдал разом три роки. Освідчився актор своїй обраниці 2020 року. Протягом тривалого часу зірка боровся з онкологією. 2015-го у Лундгрена діагностували рак нирки. Як розповідав артист, тоді йому провели вдалу операцію і видалили нирку. Втім, 2020 року сталася ремісія, лікарі виявили в актора шість пухлин у нирках і печінці. Тоді Лундгрен був змушений проходити хімієтерапію. Протягом цього непросто для Лундгрена часу поруч була його кохана Емма Крокдал, яка активно його підтримувала1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter