Зеленський виконав вимогу луцького терориста. ВІДЕО

21 Липня 2020

Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу луцького терориста Максима Кривоша: він записав відеозвернення, де радив всім подивитися фільм «Земляни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕРОРИСТ, ЯКИЙ ЗАХОПИВ ЗАРУЧНИКІВ У ЛУЦЬКУ, ЗАРЕЄСТРУВАВ В УКРАЇНІ СВІЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ЗНАК. ФОТО

Відео він виклав на своїй фейсбук-сторінці.

До слова, «Земляни» (Earthlings) – документальний фільм 2005 року про проблему експлуатації тварин людьми для одомашнювання, розваг, наукових досліджень або ж для виробництва одягу і їжі. Режисером фільму виступив зоозахисник Шон Монсон, закадровий текст прочитаний Хоакіном Феніксом (зірка фільму «Джокер»), продюсеркою виступила акторка Меггі К'ю, а музикант Мобі став автором саундтрека. Кожен із них є веган-активістом.

Також фільм висвітлює теми расизму, сексизму, видової дискримінації та прав тварин, демонструючи кадри, отримані за допомогою прихованої камери із зоомагазинів, «цуценячих ферм», притулків для бездомних тварин, птахофабрик, місць вичинки та продажу шкіри та хутра, спортивних і розважальних заходів і дослідницьких лабораторій.

3

Читати ще

Коментарі

Василь

От за це я тебе поважаю!

Андрій

Сьогодні виконав умови псевдотерориста, а завтра Україну Кацапам продасть...Вова відпочинку і краще склади свої уповноваження!!!!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter