Успішно!

«Здається, це було зовсім нещодавно»: волинська медійниця поділилася спогадами про Леоніда Кравчука

Відома волинська медійниця Валентина Блінова поділилася власним спогадом про зустріч з першим Президентом України Леонідом Кравчуком.

Відома волинська медійниця Валентина Блінова поділилася власним спогадом про зустріч з першим Президентом України Леонідом Кравчуком.

Допис вона опублікувала на своїй фейсбук-сторінці. 

«Здається, це було зовсім нещодавно. Перший президент України, майже земляк волинян, родом із Рівненщини - батьківщини мого чоловіка Валодимира Олексійовича, Леонід Макарович Кравчук  зустрічався з лучанами. Мені довелося готувати для нього пресконференцію, супроводжувати на Волинське телебачення для участі в ефірі. Журналісти дивувалися, що в Леоніда Макаровича не було охорони на противагу Януковичу, якого супроводжувала ціла свита спецохоронців. Вони перекрили всі сходові майданчики і навіть ефір тодішнього кандидата в президенти вела віддана регіоналам журналістка, а не журналістка Волинського ТБ. Привітатися за руку з першим президентом України вийшли режисери, оператори, журналісти. Всі в один голос стверджували: оце справжній президент.
Історія ще дасть оцінку його діяльності. Але безперечно одне: світлий розум Леоніда Макаровича, його патріотична позиція, авторитетне слово пам'ятатимемо завжди. 
Нехай прийме його душу милосердний Господь у Царстві Небеснім», – йдеться у дописі.

Додати новий коментар