Завдяки любовним листам лучанин став рекордсменом України. ФОТО. ВІДЕО

31 Січня 2022

82-річний лучанин Євген Філіпчук став рекордсменом книги рекордів України через любов. Саме це слово у студентському листуванні з майбутньою дружиною у понад сотні листів використали більш як сімсот разів.

Про це розповідає Суспільне.

Старим любовним листам понад 60 років. Це студентська переписка Євгена Філіпчука з його майбутньою дружиною Ольгою. Чоловік каже: щороку після навчання в інституті на час літніх канікул приїздив до батьків, на танцях і познайомився з Ольгою.

На час розлуки, відколи починалося навчання, закоханні переписувалися. За рік листування обоє написали 102 листи. На 427-ми сторінках рукописного тексту – 781 раз використали слово «любов», – розповідає чоловік.

У шлюбі народили двох доньок, виховали трьох онуків та четверо правнуків. За студентське листування у сімейних буднях, — каже чоловік, — призабули. Листи знайшла нова власниця дачі, яку продали Філіпчуки. Подзвонила та перепита, що з ними робити. Євген Олександрович любовні листи забрав.

Три роки тому дружини не стало, тоді, — каже Євген Філіпчук, — почав перечитувати давні листи.

«Сів я за листи, почав їх читати десь о четвертій годині дня і вже спати не лягав. На ранок в мене вже було готове рішення: треба, щоб ці листи почитали люди», – говорить чоловік.

Згодом подав заявку в національний проєкт «Книга рекордів України». Художня рада розглянула і дійшла висновку, що цей матеріал заслуговує на те, що дійсно відповідає рекорду України, — каже офіційний представник Національного проєкту «Книга рекордів України» Віталій Іваницький.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter