Замість Бандери: У Луцьку пропонують встановити скульптуру Хатіко

25 Грудня 2020

На площі біля РАЦСу пропонують встановити скульптуру Хатіко замість пам'ятника Степану Бандері. А статую відомого політичного діяча, своєю чергою, на вулиці Степана Бандери.

Відповідну петицію опублікував луцький благодійник Дмитро Глазунов.

«Як показала історія, памятник Герою України Степану Бандері на площі біля РАЦСу не потрібен ні лучанам ні самим ініціаторам ідеї.
Його споруджують уже 12 років. Двічі виділяли з бюджету у 2011 та 2014 рр. сумарно 400 тисяч грн. Біля 40 тисяч гривень зібрали активісти. На сьогодні - ні грошей, ні пам'ятника. Щорічно 1 січня у День народження Степана Бандери біля фундаменту з фото збираються декілька десятків людей, підігрітих патріотичними гаслами деяких сумнівних патріотів. Те, що мало би бути гордістю міста стало його соромом. Чому так? Просто за 12 років не знайшлося людини, хто б зміг це організувати. Герой України С. Бандера гідний кращої пам'яті.

На фундаменті, який вже стоїть, я б поставив бронзову скульптуру собаки Хатіко, яка вважається у світі символом вірності. Це недорого, тематично, креативно та в тренді», – йдеться в петиції.

1

Читати ще

Коментарі

Галина

Підтримую

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter