ЗаКаЗуХа: Красуня дня – журналістка «Таблоїда Волині» Софія Гудич

25 Лютого 2019

Сьогодні у нашій постійній рубриці безпрецедентна «Красуня дня» – журналістка «Таблоїда Волині» Софія Гудич. Зазвичай ми так не робимо, але, якщо людина кілька років мріяла потрапити у цю рубрику, а потім потрапила до нас на роботу, то хто ми такі, щоб завадити цій мрії здійснитися? Тим більше у День народження Софії.

Ейджисти, расисти, сексисти, нацисти, лукісти, бодішеймери.., коротко кажучи, тремтіть, бо сьогодні ця дівчина стала ще на рік досвідченішою і не подарує вам жодної дискримінації. Енергійна та креативна красуня скільки завгодно може змінювати колір волосся на рожевий, зелений, фіолетовий чи шоколадний, але завжди лишається яскравою і, щойнаважливіше, щирою!

«Таблоїд Волині» вітає свою колегу та бажає, щоб вона завжди тримала руку на пульсі подій, а ноги – напоготові, отримувала вчасно високу зарплату, ніколи не потрапляла у інформаційний вакуум і не шукала грант на розвиток регіональних ЗМІ. Нехай життя буде немов казка, з молочними ріками замість калюж, пряниковими берегами замість болота і желейними ведмедиками замість нетолерантних людей.

Мрій і дій, Софійко, бо ти – найбільша цінність для цього світу, а у подарунок прийми цю пісню та неймовірне портфоліо.


8

Читати ще

Коментарі

Не розумію одного

Для чого гарній молодій дівчині так псувати фарбою волосся.
І для чого ці термоядерні кольори?
Психологи кажуть, що коли людині не вистачає уваги - то вона починає радикально змінювати зовнішність.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter