ЗаКаЗуХа: Чому дівчата роздягаються перед Вадимом Павлосюком

21 Лютого 2019

На його світлинах немає берізок, ангеликів, ніхто нікого не крутить на долоні й не цілується серед штучних різнобарвних феєрверків. А ще його світлини навряд чи покажеш мамі з татом, зате для особистого архіву вони – супермастхев! Він – фотограф Вадим Павлосюк, гуру еротичної фотографії, майстер водних експресій та повелитель свічок, панчішок і різних пристрасних аксесуарів.

Сьогодні ж у Вадима День народження, а значить камера відпочиватиме, подарунки сипатимуться, святкова трапеза поїдатиметься!

Від імені усіх тих, кому пощастило потрапити у ваш, Вадиме, об’єктив, вітаємо вас із цим святом! Хочемо вам подякувати за ваш талант, бо завдяки вашим фото у жінок вдало складається особисте життя, стосунки на роботі, чиститься список «подруг», прибавляється роботи фітнес-тренерів, бо мотиватори очевидні…

А ще, з огляду на ситуацію з комунальними службами міста і на те, що у вас чи не єдиного є аквафотостудія, дякуємо вам за елементарну людську можливість помитися… ))))

Будьте крепкі, успішні, щасливі, і хай фотоапарат ніколи не ламається, батарейки не сідають, гаряча вода не вимикається!

Зі святом!

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter