Захисник з Волині взяв відпустку, аби допомогти дружині зібрати урожай. ФОТО

01 Серпня 2023

56-річний волинянин Олександр Костюк пішов на війну добровольцем. Нині чоловік служить у стрілецькому батальйоні, бійці якого зараз виконують завдання у Запорізькій області. Днями він відпросився у командування в короткочасну відпустку, щоб поїхати додому на жнива.

В селі Клюськ на Ковельщині родина обробляє 150 гектарів землі. Поки Олександр на фронті – господарює дружина Тетяна, передає Суспільне.

Військовий каже: відпросився у десятиденну відпустку, бо мусить хоч декілька днів провести у полі і допомогти родині.


Зі слів Тетяни Костюк, вправлятися самій з великим господарством – важко. Спочатку, – розповідає дружина, – не все вдавалося, доводилося по кілька разів телефонувати до чоловіка.

«Якщо він господарював 18 років, то мені з нуля за півтора року не так легко. В нас ні агронома, ні завферми, ні бухгалтерів, тільки керівник в одному обличчя», – говорить жінка.


Урожай цього року хороший – каже Олександр. Не знімаючи військову форму боєць одразу пішов у поле, де достигає ріпак і пшениця, яку вже треба молотити.

«Заскучав. Там в цій формі ходжу і тут одразу на поле. Тут своє рідне і там також. Там війна, де потрібно бути і тут також», – додає військовий.

Попри те, що побачив і обійняв рідних, – говорить боєць, – війна не відпускає: «Як командир взводу мені зведення йдуть, які я кожен день продивляюся. Парадокс, що радіємо коли поранений, бо не вбитий. Дуже усе там заміновано».
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter