За 10 євро: лучанка розігрує квартиру в центрі міста. ФОТО

25 Листопада 2021

Лучанка Анастасія Варенюк проводить оригінальний розіграш, під час якого випадковим способом (жеребкування, генератор чисел тощо) обере нового власника своєї квартири, що розташована на проспекті Волі, 8а. Обов’язкова умова – перерахунок коштів у розмірі 10 євро на картку власниці.

Про це пише «Перший» з посиланням на фейсбук-сторінку лучанки.

Дівчина зазначає, що хоче здійснити свою давню мрію і для цього вирішила допомогти комусь у придбанні житла. Розіграш відбудеться, коли 5000 учасників перекажуть на її картку по 10 євро. Далі ж генератор випадкових чисел (або інший метод випадкового вибору) обере переможця, який на умовах дарчі отримає квартиру у центрі Луцька.

«Таким чином ми здійснимо мрії один одного. Для "скептиків", які казатимуть, що це лохотрон – я прошу просто не брати участь і проходити повз, адже я люблю фан, люблю драйв, коли весело і класно. Я чекаю своїх людей, які будуть насолоджуватись процесом, які зрозуміють весь гумор цього «конкурсу», які усвідомлять, що допомогають у здійсненні моєї мрії», – зазначає Анастасія.

«Просто, правда? А найголовніше – це якщо у нас все вийде, то податок на оформлення дарчої(це 7% вартості квартири) я беру на себе. Дарча не може бути оспорена у суді, що збереже ваші нерви і дозволить спокійно насолодитись своїм призом без мук сумління», – додає дівчина.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter