Успішно!

Врятували два життя: на Волині провели надскладну операцію у вагітної жінки

12 медичних працівників надавали допомогу роділлі і новонародженій дівчинці в операційній.

18 березня на Волині провели надскладну операцію у вагітної жінки з врощенням плаценти. У цей день врятували два життя.

Про це повідомляють у КНП «Старовижвівська багатопрофільна лікарня».

«Надскладна операція в КНП Старовижівська багатопрофільна лікарня була проведена бригадою 12 медиків у вагітної жінки з врощенням плаценти 18.03 2022 року.В цей день два життя було врятовано!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕРЕСЕЛЕНКА З ЛУГАНЩИНИ ПРАЦЮЄ МЕДСЕСТРОЮ НА ВОЛИНІ. ФОТО

Перший місяць війни був дуже напруженим для пологового відділення.Страх, неспокій, тривога були в серцях наших пацієнток.

І ми, медпрацівники, переживали не менше за свої сім'ї і долю України. Допомагала робота: наші знання і вміння були потрібні нашим вагітним жінкам.

У 38- річної Світлани на початок війни було виявлено передлежання плаценти з проростанням в рубець, шийку і задню стінку матки - врощення плаценти.

Ця патологія призводить до масивних кровотеч і в 75 % є смертельною.

До терміну пологів було ще 1.5 місяці.

Ми розуміли, що постійні стресові переходи в бомбосховище (підвал) під час сирен, неминуче призведуть до передчасних пологів, тому ретельно все планували і готувались до майбутнього кесарського розтину.Це мав бути третій  Кесарів розтин.

18.03- в 36 тижнів вагітності - наша маленька пацієнтка попросилася народитись.На апараті КТГ, з'явились ознаки погіршення серцевої діяльності в малечі.

12 медичних працівників надавали допомогу роділлі і новонародженій дівчинці в операційній.

Після народження дитини, під час кесарського розтину, ми побачили повне врощення плаценти в рубець і шийку матки.Наш діагноз повністю підтвердився і відділити плаценту від матки було неможливо і небезпечно.

Надзвичайно професійно, віртуозно, з мінімальною кровотечею Литвинюк Сергій Іванович провів оперативне втручання і життя жінки було врятовано», – йдеться у дописі.

1 

Додати новий коментар