Волохате страховисько нищить дерева на Волині. ФОТО

05 Вересня 2019

Американський білий метелик, або так звана «волохата гусінь» атакував дерева у Рожищі. Найбільше шкідникові смакують шовковиця, дуб та клени. Утім, дожувавши їхнє листя, гусінь їсть усе без розбору.

Про волохатого шкідника йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Фахівці кажуть, що цьогоріч склалися сприятливі умови для розмноження цих шкідників. У порівнянні з минулим роком шкодочинність метелика значно зросла, оскільки при високій вологості повітря 85-90% та температурі близько 30º С гусениці шкідника відроджуються через 4-5 днів після яйцекладки.

Аби уникнути в місті масового зараження дерев, міський голова В’ячеслав Поліщук, «оголосив війну» небезпечному шкіднику, на щотижневій нараді давши доручення своєму заступнику Сергію Лясковському розробити план дій у боротьби із ними.

В рамках огляду міста робітники Держпродспоживслужби виявили місця найбільшого зосередження волохатої гусені. Зокрема, найбільше шкідників виявили на вулицях Незалежності, Драгоманова, Привокзальній, Заньковецької, Граничній, Гагаріна, 1 Травня, О. Степанюка.

За рекомендацією спеціалістів щойно помітите на дереві павутину зробіть факел і спаліть її. Так знищите яйцекладку і личинки розвиватися не будуть. Верхні гілки, до яких важко дістати факелом, потрібно зрізати та спалити. Можна обприскувати дерева такими препаратами: «Карате», «Актофід», «Бі-58», «Бімер», «Дімілін», «Фосбецид».


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter