Успішно!

Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя з Волині

Вчора, 28 грудня, Володимир Зеленський вручив нагороду рідним загиблого волинянина Віталія Пархомука 

Вчора, 28 грудня, Володимир Зеленський вручив нагороду рідним загиблого волинянина Віталія Пархомука. Також родині Героя управління соцзахисту населення Ковельської РДА виплатило грошову допомогу.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Волинської ОДА.

Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» присвоєно посмертно старшому солдату Віталію Пархомуку 12 березня 2022 року. Вчора, 28 грудня, Володимир Зеленський вручив нагороду рідним загиблого волинянина. Також родині Героя управління соцзахисту населення Ковельської РДА виплатило грошову допомогу.


 

Військовий народився 5 червня 1984 року в Ратному, а проживав у Заболотті Ковельського району. У 2014 році він добровольцем пішов в армію. Служив танкістом у 14-ій ОМБр імені князя Романа Великого на території Луганської області. Після демобілізації повернувся в рідне село.


 

У 2019 році знову підписав контракт із тією ж бригадою та продовжив службу на Донбасі. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну захищав північні рубежі держави, зокрема визволяв Київську область.

8 березня Віталій Пархомук разом з побратимами брав участь у звільненні Макарова. Його танк знищив «Урал», броньовану техніку та значну кількість живої сили противника. На жаль, він загинув разом з екіпажем унаслідок влучення в танк російської ракети. Цього самого дня під час контрнаступу українських військ смт Макарів було звільнено.


 

Додати новий коментар