Волинський випускник розповів, як йому вдалося скласти мультипредметний тест на 600 балів

18 Серпня 2022

Випускник Будківського ліцею, що на Маневиччині, Микола Кушнір отримав максимальні 600 балів під час складання мультипредметного тесту. Він – єдиний випускник у селі, який за всі роки оцінювання склав тест на максимальний бал, – розповів «Суспільному» директор ліцею Володимир Касьян.

Загалом у Будківському ліцеї було 18 випускників, п’ятеро з них складали мультипредметний тест.

Зі слів Миколи Кушніра, готуватися до НМТ він почав ще наприкінці десятого класу. Перевіряв власні знання складаючи тести із ЗНО з попередніх років. "Найкраще знав українську мову, вона мені давалась найлегше, не любив історію, не дуже вона мені подобалася, але підготовка дала свої плоди", – каже відмінник.

Без жодної помилки Микола написав тест з української мови, математики та історії. Каже, що в результаті був впевнений ще під час написання тесту. Зізнається: хвилювання відчув, коли побачив бали, які показав комп'ютер одразу після тесту.

Зі слів вчительки хлопця Марії Кудрудак, в гарних результатах Миколи ніхто в школі не сумнівався. "Я була впевнена, що 190 точно буде, але коли він мені сказав 200, кажу молодець! Ясна річ, що це вже для нього 100% в будь-який вуз, який забажає, він може вступити, його мрія здійсниться", – говорить Марія Кудрудак, яка викладала у Миколи українську мову та літературу.

Радіє успіхам випускника і його тато Микола Кушнір. Він – поліцейський. Каже: про результат син сказав не одразу.

"Він зробив таку затяжну пазу, ми вже думаємо, що там сталося, не говорить, Потім каже: думаю, що набрав максимум. Здивований був, але не сильно, так як він з відзнакою закінчив школу, але дуже радий і горджуся", – каже батько випускника.

У майбутньому хлопець планує бути програмістом, як і мріяв у випускному класі, і здобувати освіту в Україні.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter