Волинський інстаранОК: зарядка, панкейки і фотозйомка

11 Липня 2019

Ранок має свою магію. Найуспішніші люди вибудовують свій графік так, щоб прокидатися з першими променями сонця і максимально продуктивно використовувати початок дня.

«Таблоїд Волині» продовжує свою рубрику «РанОК». Сьогодні ми розповімо, як зустрічають перші промені сонця наші волинські жайворонки.

Луцька фотографка @lid.ko починає свій день по-особливому приємно – з бананових панкейків.


@kovalchuk_katia – волинська дизайнерка та стилістка, яка поділилась зі своїми підписниками знімками з неймовірної фешн-фотосесії, яку сама ж і стилізувала.
Луцька блогерка @dana_litot почала свій день з ранкового тренування у «Sport Life». Заряд сил забезпечено!
Мама маленького Марка та блогерка з Ковеля @chehovka18 зняла миле відео про свого сина, який відсилає її підписникам поцілунки та мило посміхається.


@makstarkivskyy – луцький фотограф, який насолоджується відпочинком у різних країнах світу, зараз знаходиться в Ксамілі (Албанія) на сонячному пляжі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter