Волинський гурт презентував романтичний кліп. ВІДЕО

31 Серпня 2022

Ковельський гурт «Простір» презентував романтичний кліп на композицію «Не Вистачить Тебе».

Реліз кліпу відбувся 29 серпня, пише «Район.Ковель».

Пісня «Не Вистачить Тебе» увійде до майбутнього альбому, який вийде 10 листопада на всіх можливих платформах та матиме назву «Psycho Path».

Пісня «Не вистачить тебе» – це пісня, яка символізує певну романтичну частину історії альбому. Вона про готовність головного героя повністю віддатися почуттям, пірнути з головою. Пісня про надії, що «Psycho Path» буде в минулому завдяки коханню.

В основі нового концепту альбому лежатиме особистість, яка проходить через тернистий шлях життя, складність вибору, який інколи перед усіма постає, самотність, привиди минулого, які руйнують майбутнє, вплив війни, втрати чогось важливого та пошуку себе в таких умовах.

«Psycho Path» – це альбом про певне альтер его головного героя. Про бажання знати спокій та певне щастя і неможливість цього зробити через постійну внутрішню боротьбу, яку герой намагається нікому не показувати.

«Власне «Не вистачить тебе» – це слова, які символізують бажання бути поряд все більше, задля того, щоб забути біль та знайти спокій. У кліпі це передано завдяки певному символізму, якщо придивитися, то героїня кліпу постійно в гаджеті та практично не контактує з героями, один з яких є людиною, яка бореться, та власне саме альтер его», – ось так окреслив гурт Простір сенс, який заклали у своєму новому відео.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter