Волинський бізнесмен, ремонтуючи укриття в лікарні, привласнив майже 90 тисяч гривень

07 Травня 2023

Підприємець, який мав відремонтувати укриття лікарні на Волині, привласнив майже 90 тисяч гривень. Через свої махінації чоловік заплатить понад 50 тисяч штрафу.

Відповідний вирок ухвалив Маневицький районний суд, пише ІА «Волинські Новини».

У матеріалах справи йдеться про те, що наприкінці грудня минулого року між фізичною особою-підприємцем Володимиром Я. та комунальним підприємством «Колківська районна лікарня» в особі директора було укладено договір, відповідно якого підприємець був зобов’язаний виконати поточний ремонт укриття підвалу лікарні коштом бюджетних коштів на 88 тисяч 540 гривень.

Не зробивши ремонт, підприємець вніс в акт надання послуг невірогідні відомості про завершення робіт. На підставі підробленого підприємцем документа бюджетні кошти були переведені на його рахунок.

У суді підприємець визнав свою вину. Він розповів, що відповідно до умов договору повинен був виконати роботи до 31 грудня 2022 року, однак захворів. В лікарню за медичною допомогою не звертався, а тому документально не може підтвердити, що хворів. З його слів, монтажні роботи у вигляді поточного ремонту укриття підвалу були проведені у повному обсязі в період з 10 по 13 січня 2023 року, тобто завдані його діями збитки ним відшкодовані у добровільному порядку.

Представник потерпілої сторони підтвердив слова обвинуваченого. Суд оштрафував горе-підприємця на 51 тисячу гривень.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter