Волинські владці пояснили, чому в області знову продають алкоголь 

25 Березня 2022

Нещодавно очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко зняв заборону із продажу алкоголю на території області. Перед тим керівник дозволив продавати лише пиво, вино та слабоалкогольні напої. Але більшість очільників громад вирішили продовжити на своїх територіях повну заборону на продаж алкогольних виробів.

Тепер же наказ безкомпромісний, тож на всій території Волині ті, хто мають ліцензію на продаж алкоголю, можуть реалізовувати його без обмежень, пише «ВолиньPost».

Такий дозвіл викликав дуже бурхливу реакцію серед волинян. Одні – підтримали – мовляв, це допоможе економіці. Але інші (а їх – більшість) сприйняли з осудом та жорсткою критикою, аргументуючи це тим, що війна – не час для нетверезості.

У коментарі Інформаційному агентству «ВолиньPost» у пресслужбі Волинської обласної військової адміністрації зауважили, що рішення прийняте через рекомендації уряду та Офісу президента максимально відновлювати роботу бізнесу у тих регіонах, які нині можна назвати мирними. Тож зауважують, що дозвіл на продаж алкоголю повинен принести позитивний економічний ефект. Зауважують, що уряд та ОП рекомендують власникам кафе та ресторанів знову відкривати свої заклади для людей, повертати людям роботу та сплачувати податки.

Зауважимо, що після того, як Погуляйко спочатку послабив цілковиту заборону на продаж алкоголю, велика кількість громад, серед яких і Луцьку, вирішили й далі не дозволяти продаж пива, вина і слабоалкогольних напоїв. Тепер же алкоголь у Луцьк таки повернувся.

Як пояснив Луцький міський голова Ігор Поліщук, виданий обласною військовою адміністрацією наказ виписаний таким чином, що його положення не може скасувати рішення міської ради.

Тож, на території всієї області продаж алкоголю заборонений тепер лише на час дії комендантської години – з 23:00 до 6:00. Щоправда, для прикладу, у Луцьку алкоголь, як і до воєнного стану, дозволено продавати лише до 22:00.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter