Волинська журналістка вирішила балотуватися на виборах

24 Вересня 2020

Журналістка з Волині Галина Федоренко балотується на посаду голови Локачинської селищної ради.

Новиною вона поділилася на сторінці у фейсбуці.

«Друзі, вирішила та зробила. Балотуюсь на посаду голови Локачинської селищної ради на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня цього року. І вже отримала на руки посвідчення кандидата. Вважаю, що наша новоутворена громада повинна отримати ефективного керівника, щоб не пливти пасивно за течією ще п'ять років. Особисто я виступаю за розвиток громади, за зміни життя моїх земляків на краще. І в мене достатньо сил, досвіду, організаторських здібностей, відповідальності для роботи на благо людей.

Виросла я у Локачах. Тут почала свою трудову діяльність. Тут мої друзі, знайомі, родина… І мені не байдуже, як складається життя моїх земляків. Ніколи не пасувала і не збираюсь пасувати перед труднощами. А також хочу запевнити, що ніколи не зраджу своїм життєвим принципам: бути чесною та справедливою. Моя мета - зробити життя жителів Локачинської громади комфортним для проживання та роботи», – йдеться у дописі.

Для довідки:

Народилась у селі Затурці. У 1976 році закінчила Локачинську середню школу. Трудову діяльність розпочала у Локачинській районній газеті «Колгоспна правда». Пройшла всі сходинки трудового росту: від коректора до заввідділом соціальних питань. У 1994 році працювала заступником Представника президента з гуманітарних питань Локачинської райдержадміністрації. 1996-1999 роки – заввідділом економіки обласної газети «Вісник». 2000- 2017 роки –головний редактор інформаційно-аналітичної газети «Відомості». У травні 2017 року вийшла на заслужений відпочинок.

Освіта вища. У 1992 році закінчила Київський державний університет імені Тараса Шевченка, факультет журналістики. У 1996 році – Волинський національний університет імені Лесі Українки, факультет соціальної психології.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter