Художниця з Волині створила бренд стильного патріотичного одягу. ФОТО

05 Липня 2022

Колишня лучанка, майстриня паперової графіки Ірина Корчук запустила бренд одягу з власними принтами – Korchi.

Про це вона написала у фейсбуці.

«В перші дні війни я як і більшість із вас провела залипши в новинах з надією, що за кілька днів все завершиться і ми потроху повернемось до звичного життя, відновляться робочі проекти, заплановані подорожі і таке всіляке... Я намагалась працювати, хоч це було важко, та й ті замовлення вже не були нікому потрібні, але я працювала...

В один із днів я взяла ножиці до рук і почала робити те, що візуалізувала в думках - почала різати москаля... Я різала, та уявляла, як вони всі мертві, їх доїдають собаки, щурі, хробаки... (так-так, ескізів у мене багато!) Мені хотілось вірити що цей папір то наче лялька-вуду і як я доріжу, то це неодмінно станеться із котримось із ворогів... Різала з натхненням! Різала і різала!!!

А потім я опублікувала фото роботи у соцмережах і ви почали мене просити про принт із цим зображенням. Це просто гріх було не зробити, бо ж давно мріяла зробити принти із своїх витинанок. А тут - люди самі просять!!! Так з'явились Korchi. І цей мій перший принт... І другий вже в процесі! І мені страшно розпочинати власний проект у час війни, але це дає мені силу, та можливість більше допомагати ЗСУ. Вдячна всім хто підтримує мене!», – пише художниця.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter