«Волинська Голландія-2019»: коли, скільки коштує, як доїхати до масштабного фестивалю тюльпанів. КАРТА

26 Квітня 2019

Фестиваль «Волинська Голландія» цього року відбудеться 30 квітня, 1 і 2 травня.

Квіткове поле знаходиться поблизу селища Голоби Ковельського району, на 36 км траси Луцьк-Ковель.

Доїхати туди можна будь-яким маршрутним таксі або автобусом, що їде в напрямку Ковеля. Обабіч дороги будуть розміщені вказівники, що вказуватимуть напрямок.Поле відкрите для відвідування лише у дні фестивалю 30 квітня - 1, 2 травня.

«Для вас розквітне більше 2 га тюльпанів – піоновидні, бахромчаті, папугові та багато інших, загалом близько 350 сортів. Тематичні фотозони, а також сюрприз для панянок та особливих модниць – екслюзивний сорт тюльпанів «Victoria's Secret». Пригощатимуть усіх вина Закарпаття, а також відомі мережі закладів міста Луцька - смажені реберця, шашлики, бограч, куліш, авторські хот-доги, грузинська випічка, солодощі та десерти! На території фестивалю діятимуть розваги для діток - гончарний круг, садіння квітів, розмальовки та багато іншого. Ну як і обіцяли - зона торгівлі, де ви зможете придбати наші рослини!», - повідомляють організатори фестивалю у Facebook.

Вартість квитка для дорослих – 40 грн, для дітей – 20 грн. Діти дошкільного віку, діти сироти, а також учасники АТО, за наявності посвідчення – безкоштовно!

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter