Волинянка розповіла, як підкорює індійські танцювальні подіуми. ФОТО 

03 Січня 2022

У період різдвяно-новорічних свят дипломована двадцятидворічна хореографка з Каменя-Каширського Софія Шуляр у складі шоубалету Modern dance перебуває в індійській столиці Нью-Делі. Це її черговий контракт в іноземній країні. Подібні танцювальні тури дівчина вважає прекрасною можливістю для розвитку у своїй професії, а заодно отримувати насолоду від мандрівок у незвідані раніше місця.

Про талановиту волинянку розповідає «Полісся».

«Понад два роки тому я закінчила навчання у Київському національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за спеціальністю “хореографічне мистецтво”. Відтоді маю можливість розвиватися в улюбленій сфері та завдяки професії заробляти гроші. Першою країною, де мені пощастило успішно попрацювати ще в студентські роки, була Туреччина. З того часу мої трудові відрядження туди почастішали», – розповіла танцівниця.

Насправді потрапити до Індії чи інших країн не так вже і складно, зізнається, лише було б бажання. Втім через пандемію пропозицій укласти контракт стало менше. Оголошення про запрошення танцівників все ж ширяться інтернетом. Та не всім роботодавцям, як переконує Софія, варто довіряти. Перед укладанням угоди потрібно перевіряти усе до дрібниць, аби не стати жертвою недобросовісних фірм.

За умовами договору шоубалет, з яким виступає наша землячка, бере участь у різного роду святкуваннях корпоративів, днів народжень та навіть індійських весіль. Попереду на Софію чекає ще 4 місяці захопливої мандрівки у дивовижній країні контрастів, де, за словами дівчини, поєднується непоєднуване.

«Кожен сезон – це певний мій досвід, адже маю нагоду опановувати нові стилі та напрямки танцю. Мої колеги “по цеху” як і я “універсальні солдати”, котрі сприймають на льоту складні завдання, разом долаємо нові виклики. Загалом це дуже приваблює, тож після чергової поїздки плануємо наступну.

Обираючи такий стиль життя, я розумію, що це чудова можливість втілити всі свої мрії, одна з яких – подорожувати. Знайомитись з різними культурами світу, набувати навичок виживати в нових умовах, отримувати хорошу заробітну плату та, зрештою, займатися улюбленою справою».

Леся МІНІБАЄВА.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter