Волинянин виставив на благодійний аукціон легендарний футбольний м'яч. ФОТО

08 Червня 2022

На Волині у рамках благодійного аукціону продають справжній музейний експонат – футбольний м‘яч з автографами відомих гравців київського «Динамо».

У м’яча своя дивовижна історія, яку розповів колишній учитель фізкультури Локачинської школи Віктор Данилович Савчук, пишуть на фейсбук-сторінці Будинку дитячої та юнацької творчості Локачинської селищної ради.

Неймовірно, але стадіон містечка Локачі приймав гравців київського «Динамо», щоправда, ветеранів. І грали вони з локачинськими футболістами. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей. А відбувся він 26 квітня 1986 року, в день Чорнобильської трагедії, про яку того дня ще ніхто не знав.

Відтоді Віктор Савчук і беріг м’яч з автографами динамівців як найдорожчу реліквію. Та почувши, що Будинок дитячої та юнацької творчості збирає кошти на тепловізор, приніс його із пропозицією провести своєрідний аукціон, а виручені кошти долучити до вже зібраних.

«Ми безмежно зворушені щирими благодійними намінарами нашого доброго сусіда і, звісно, підтримуємо його патріотичну ініціативу. Хочете допомогти ЗСУ й отримати м’яч з автографами гравців київського "Динамо" – зголошуйтеся!», – йдеться у дописі.

Стартова вартість (за рішенням Віктора Савчука) – 5 тисяч гривень. Пишіть свої пропозиції у коментарях! Кінцевий розіграш – 13 червня.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter