Волиняни привітали своїх секретарок зі святом. ФОТО

24 Квітня 2019

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день секретаря. Ця професія входить у п’ятірку найзатребуваніших. Зараз це свято святкують не лише секретарі, але й усі ті, від кого залежить робота офісу – помічники директора, і офіс-менеджери, і асистенти.

З нагоди такого Дня «Таблоїд Волині» вирішив звернутись до керівників навчальних закладів, підприємств та установ, щоб вони розповіли, за що вдячні своїм секретарям та привітали їх з їхнім професійним святом. На жаль, не всі, очевидно, знайшли на це час.

Втім декілька керівників з радістю відгукнулись на пропозицію привітати своїх працівників з Міжнародним днем секретаря.

Секретарка-діловод головного лікаря Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги Ігоря Гнетньова Юлія Голуб

«Професійна та відповідальна», – похвалив свою секретарку Юлію Голуб головний лікар Ігор Гнетньов.

Секретарка директора Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрія Войтенка пані Світлана

Юрій Войтенко вдячний своїй секретарці за надійний тил і найсмачніший в світі чай. Також керівник привітав усіх, хто сьогодні святкує цей день.

«Секретарям бажаю врівноважених і вдячних шефів», – зазначив він

Завідувачка канцелярією та секретарка директорки ЗОШ № 19 Анджели Масиник Ірина Охоча

«Вітаю зі святом нашу завідувачку канцелярією, чудову людину, прекрасного фахівця Охочу Ірину Іванівну! Приємна і комунікабельна, добросовісна і відповідальна пані Ірина є справжньою окрасою приймальні директора закладу загальної середньої освіти. Щиро бажаємо Ірині Іванівні міцного здоров'я, позитивних емоцій, сонячного настрою і всіляких гараздів! Хай діти радують, батьки поважають, комп'ютер слухається, папки шикуються, а ми шануватимемо і надалі!», – теплими словами привітала директорка школи працівницю своєї приймальні.

Секретарка голови Волинської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Івана Мирки Христина Клітюк

«Христина Клітюк – член «Самооборони Волині», яскрава представниця жіночої сотні, небайдужа, патріотка, українка.

Вона кльова, тому що ніколи не стоїть осторонь тих речей які має робити громадянин країни. Бажаю їй гарного настрою і вдома і на роботі, постійно покращувати свої знання», – каже Іван Мирка.

Клієнт-менеджерка та офіс-менеджерка директорки бізнес-академії РМВА Тетяни Репницької Ірина Струк (Бубін)

«Іра Струк для мене – уособлення універсального солдата: і офіс-менеджер, і менеджер по роботі з клієнтами… Я її дуже вдячна за те, що вона трапилася в моєму житті та за позитив. Ціную її за гіпервіповідальність,готовність підтримувати та допомагати, навіть пожертвувавши своїм особистим часом. Бачу,що у академії, ми з нею паралельно розвиваємося. Нас обох «пре» від роботи. Як кажуть, «горимо» роботою, адже позитивні відгуки клієнтів і є тим лакмусовим папірцем, який підтверджує, що ми працюємо у правильному руслі», – розповідає про свою помічницю пані Тетяна.

Редакція «Таблоїду Волині» також доєднується до вітань і бажає не втрачати в роботі жодної дрібниці, завжди знати відповідь на будь-яке питання, добиватися блискучих результатів в житті. Відкладіть в сторону каву, розклади, документи на підпис, кореспонденцію на відправлення і все інше та йдіть святкувати, адже сьогодні Ваш день!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

12

Коментарі

Юлія

Неймовірно! Супер

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter