Волинян запрошують взяти участь у всеукраїнському кіноконкурсі

07 Травня 2019

У травні стартував всеукраїнський конкурс «Місто з характером»: до 10 червня волиняни можуть створити відео про характер свого міста та виграти навчання в одній із найкращих кіношкіл світу.

Конкурс складається з двох частин: професійної – в якій беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, та любительської – в якій можуть брати участь усі охочі. Учасники конкурсу мають зняти відео від 1 до 3 хвилин, яке розкриє унікальний характер їхнього міста.

Головний приз для переможця професійного конкурсу – 1 місяць навчання в одній із найвідоміших кіношкіл світу. Для любителів – сертифікати на придбання техніки (І місце – 25 000 грн., ІІ місце – 15 000 грн., ІІІ місце – 10 000 грн.).

До журі конкурсу увійшли Аґнєшка Голланд, режисерка фільму «Ґарет Джонс», прем'єра якого відбудеться в Україні у листопаді 2019 року, а також лауреатка «Золотого глобусу», володарка «Срібного ведмедя» Berlinale 2017 та багатократна номінантка премій «Оскар», BAFTA, «Гойя» й інших престижних кінонагород, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, генеральний директор Arthouse Traffic Денис Іванов, кінорежисер та сценарист, куратор режисерського курсу Ukrainian Film School Тарас Ткаченко, генеральна продюсерка Family Production Анастасія Буковська.

Подавати свої роботи на конкурс можна з 2 травня по 10 червня за посиланням.

Шорт-лист оголосять 14 червня, а прізвища переможців стануть відомі вже 21 червня 2019 року.

Більше інформації про конкурс «Місто з характером», критерії оцінки, правила участі та інші подробиці шукайте у Фейсбуці та на сайті.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter